Пятница Июль 07, 2017

В залах Художественной галереи открыта выставка живописи Владимира Акулова из частного собрания коллекционера Евгения Ксеневича. В экспозицию вошли работы, характеризующие творчество художника за последние 35 лет. Живопись В.Акулова – это рассказ об одинокой личности. Его работы конкретны, в некоторой степени грубы. Он не оставляет зрителю момента размышления. Все, созданные им композиции являются авторскими ответами на темы, о которых он задумывается, что связано с характером художника.

Начало: 07.07.2017 10:00
Суббота Июль 08, 2017

Воскресенье Июль 09, 2017

Понедельник Июль 10, 2017

Вторник Июль 11, 2017

Среда Июль 12, 2017

Начало: 12.07.2017 10:00

Выстава сучасных ікон “Апакаліпсіс” падрыхтавана па выніках працы Міжнародных майстар-класаў іканапісу ў г. Навіцы (Польшча) у 2016 г. і прадстаўлена ўвазе полацкіх гледачоў дзякуючы супрацоўніцтву Нацыянальнага Полацкага гісторыка-культурнага музея-запаведніка і Польскага інстытута ў Мінску.

Четверг Июль 13, 2017

Пятница Июль 14, 2017

Суббота Июль 15, 2017

Воскресенье Июль 16, 2017
Начало: 20.06.2017 14:36
Окончание: 16.07.2017 14:36

Понедельник Июль 17, 2017

Вторник Июль 18, 2017

Среда Июль 19, 2017

Четверг Июль 20, 2017

Пятница Июль 21, 2017

Начало: 21.07.2017 10:00

Мастацкая галерэя Полацкага гісторыка-культурнага музея-запаведніка запрашае наведаць выставу «Віцебская школа гравюры», якая пачала сваю працу 21 ліпеня!
У экспазіцыі выставы ўвайшлі графічныя працы са збору Віцебскага абласнога краязнаўчага музея, мастацка-графічнага факультета ВДУ імя П.М.Машэрава.

Суббота Июль 22, 2017

Воскресенье Июль 23, 2017